odżywki do rzęsStosujesz karkołomne diety? Tracisz na wadze, ale jednocześnie zaczynają wypadać Ci włosy, a rzęsy słabną w przerażającym tempie i zaczynają rosnąć krótsze, oraz cieńsze? Winą jest brak odpowiedniej ilości witamin i składników odżywczych. Warto dostarczyć  organizmowi odpowiednią ich dawkę, aby w pędzie ku smukłej sylwetce nie ucierpiały ani nasze włosy, ani rzęsy, ani paznokcie.

Odpowiednia dieta i witaminy

Włosy – zarówno te długie, na głowie, jak i te maleńkie na powiece kochają witaminy. To dzięki nim są zdrowe i piękne. Wzmacnianie włosków od wewnątrz to najistotniejszy element pielęgnacji. Jakie witaminy są dobre dla włosów? Okazuje się, że jest ich wiele: witaminy z grupy B dobrze wpływają na porost rzęs, witamina E upiększa, witamina H zapobiega wypadaniu włosków, natomiast C wspomaga produkcję kolagenu. Aby polepszyć stan włosów – zarówno tych maleńkich na powiece, jak i tych dłuższych na głowie – warto pić napar ze skrzypu i pokrzywy – obfitują one bowiem w wiele cennych składników, które są nieocenione w dbaniu o urodę: przede wszystkim w krzem, który odpowiada za odbudowę włosów, a także jod, żelazo, wapń, siarkę, magnez, fosfor, potas, oraz witaminę B2, C oraz K. Codzienne picie naparu z owych ziół to bardzo silne wsparcie dla rzęs.

Co jeszcze możesz zrobić dla swoich rzęs?

Odżywka do rzęs – to doskonała opcja dla wszystkich, którzy obawiają się o stan swoich włosków i chcą je zregenerować oraz wzmocnić. Jest doskonałym wsparciem dla kobiet stosujących dietę, uzupełnia działanie witamin a dodatkowo – została stworzona w celu przyspieszenia wzrostu włosków. Odżywka do rzęs to doskonale działająca kuracja, która pomogła już wielu kobietom zregenerować włoski, np. po zabiegu przedłużania rzęs lub wówczas, gdy osłabły po kuracji antybiotykami. Warto wiedzieć, że te najlepsze odżywki służą również do regeneracji brwi np. po nieudanej regulacji. Dzięki odżywce do rzęs wiele kobiet, które przez całe życie utyskiwało na stan i wygląd swoich włosków, może w krótkim czasie wyhodować rzęsy aż do nieba. Można rzec, że to doskonały (i bardzo pracowity) maleńki pomocnik każdej diety.

Na tyle odżywek, ile przetestowałam w ostatnich miesiącach, Nanolash jest najlepszy. Po innych rzęsy mi bardziej wypadały, a teraz rosną jak szalone i są dużo gęstsze!

Miałam cienkie i krótkie rzęsy… Gdyby nie to, że maskara ich nie podkreślała, pewnie nie zdecydowałabym się na odżywkę. Dobrze, że kupiłam polecany przez przyjaciółkę Nanolash. Już po 3 tygodniach oczy nabrały innego wyglądu, bo rzęsy wydłużyły się, zagęściły i przyciemniły.

Nanolash to najlepsza odżywka do rzęs! Wiem, co mówię, bo stosowałam różne. Bezproblemowa aplikacja, delikatna formuła i rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Czego chcieć więcej?

Zmiany po ciąży pokazały mi, jak słabe mogą być rzęsy: wypadały, kruszyły się. Zaczęłam używać Nanolasha jak tylko skończyłam karmić i ekspresowo przywróciłam swoim rzęsom witalność i piękno. Nie wstydzę się wyjść z domu bez maskary!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.