W dzisiejszych czasach większość z nas jest zabiegana. Obowiązki dnia codziennego bardzo często są na tyle absorbujące, że brak nam chwili wytchnienia, odpoczynku i czasu na zadbanie o swoje własne potrzeby. Zdarza się, że mimo iż zdrowie powszechnie uważane za najważniejszą wartość, znajduje się gdzieś na szarym końcu listy spraw, o które należy na bieżąco dbać. Zgodnie z przysłowiem „szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się popsujesz” większość z nas przypomina sobie o nim dopiero w momencie, gdy zaczyna szwankować. Można to łatwo zmienić!

Od czego zacząć?

dbaj o zdrowieW zależności od wieku, płci oraz ewentualnych chorób, których jesteśmy świadomi kontrola ogólnego stanu zdrowia w każdym przypadku może wyglądać inaczej. Zawsze jednak należy zwrócić uwagę na badania, które powinny być przeprowadzone obowiązkowo. Mowa tu nie tylko o podstawowym, okresowym badaniu krwi czy moczu. Z racji szybkiego trybu życia, nieodpowiedniej diety, braku aktywności fizycznej, a co za tym idzie, podwyższonego poziomu stresu, większość z nas predysponuje do coraz częstszego zapadania na tzw. choroby cywilizacyjne. Zalicza się do nich przede wszystkim schorzenia układu krążenia (m.in. nadciśnienie tętnicze, miażdżyca), układu pokarmowego (wrzody, stany zapalne jelit, niestrawność), układu oddechowego (astma, POChP), nowotwory, choroby metaboliczne, w tym otyłość. W związku z tym potrzeba znacznie większej ilości badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, a także konsultacji z lekarzami różnych specjalności. Jak zatem załatwić to wszystko możliwie szybko, bez stania w kolejkach? Czy to w ogóle możliwe?

Kompleksowy przegląd już w 24 godziny!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób dysponujących niewielką ilością wolnego czasu Centrum Medyczne Damian oferuje kompleksowe pakiety medyczne umożliwiające całościowy przegląd stanu zdrowia już w ciągu 24 godzin (czytaj więcej na: http://www.damian.pl/pakiety-medyczne/kompleksowy-przeglad-stanu-zdrowia-w-24h/). Program poszczególnych badań dostosowany jest w zależności od płci, odpowiednio dla kobiet i mężczyzn. Dużym udogodnieniem jest możliwość wykupu pakietu on-line i realizacja pakietu we wcześniej zarezerwowanym, dogodnym terminie. Po przeprowadzeniu wszystkich badań pacjent otrzymuje konkretną diagnozę na temat stanu swojego zdrowia, a także, jeśli to konieczne – rekomendacje dalszego postępowania medycznego. Jest to niewątpliwie atrakcyjna oferta dla wszystkich zapracowanych i zabieganych osób, które od dłuższego czasu nie miały możliwości należytego zadbania o własne zdrowie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.