zander-filet-2834209_1920Od pewnego czasu niesłabnącą popularnością wśród gwiazd cieszy się dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny. Jest to usługa polegająca na dostarczaniu gotowych, lecz przygotowanych na świeżo dań na cały dzień.

Czy dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem?

Jeżeli nie masz czasu na żmudne zakupy, a następnie czasochłonne przygotowywanie produktów, a chcesz jeść smacznie i zdrowo, to dieta pudełkowa będzie dobrym rozwiązaniem dla ciebie. Potrawy są przygotowywane na świeżo i dostarczane do ciebie codziennie rano, dlatego już na śniadanie możesz cieszyć się smacznym i zdrowym posiłkiem. Potrawy są zapakowane w szczelne pudełka, więc nie musisz się martwić, że coś się wyleje w transporcie. Możesz też je spokojnie zabrać do pracy, do szkoły czy na wycieczkę, aby i tam zjeść coś smacznego i zdrowego. Część dań nie wymaga podgrzania, więc świetnie sprawdzą się w podróży.

Czy dieta pudełkowa jest zdrowa?

Produkty, z których Dietykieta przygotowuje posiłki, pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Mięso pochodzi ze sprawdzonych hodowli, które nie faszerują zwierząt dodatkowymi środkami, aby szybciej urosły. W daniach znajdziecie także ryby, świeże warzywa i owoce, a także kiszonki, które są źródłem cennej witaminy C oraz mikroelementów. Do smażenia i pieczenia używamy zdrowych tłuszczy – oliwy extra virgin, oleju kokosowego, masła klarowanego. W potrawach nie znajdziesz polepszaczy smaku, konserwantów czy barwników, używamy za to różnorodnych ziół, zarówno świeżych, jak i suszonych.

Jak zamówić dietę pudełkową?

Skorzystanie z diety pudełkowej nie jest trudne. Wystarczy zamówić catering telefonicznie lub przez stronę internetową. Po wyborze odpowiedniej diety, kaloryczności dań oraz czasu trwania usługi i daty jej rozpoczęcia należy opłacić zamówienie. W dniu wskazanym jako data rozpoczęcia usługi kurier przywiezie nam posiłki na cały dzień. Jeżeli mamy wątpliwości do do wyboru diety lub kaloryczności dań, zawsze możemy skorzystać z pomocy dietetyka klinicznego, który czuwa nad dobrym zbilansowaniem dań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.