kuracja oczyszczającaKuracja oczyszczająca Neera to łatwa, smaczna, wydajna i przede wszystkim naturalna dieta oczyszczająca, dzięki której przeprowadzisz w łagodny i przyjemny sposób detoksykację organizmu.

Kuracja Neera bazuje na syropie z drzew, cytryny, wody i pieprzu cayenne. Syrop Neera dostarcza wszystkich niezbędnych do życia składników pokarmowych, odżywczych, zaspokajając głód i pozwalając na skuteczne oczyszczenie poprzez przerwę od objadania się. Kurację Neera można stosować w różnych wariantach.

Po co oczyszczać organizm z toksyn?

Wraz z pożywieniem zjadamy sporo negatywnie wpływających na nasz organizm rzeczy, kumulujemy złogi i szkodliwe substancje w układzie pokarmowym. Nie ruszając się, zjadając wysoko przetworzoną żywność, pielęgnujemy śmietnik powstający w organizmie. Proces oczyszczania jest więc niezwykle potrzebny. Oczyszczenie organizmu pomaga pozbyć się grzybów, pasożytów, metali ciężkich, jak i resztek leków czy antybiotyków. Dzięki usunięciu toksyn z organizmu nie tylko dobrze się poczujesz, ale i poprawisz swój wygląd, będziesz cieszyć się świetlistą cerą, pełną blasku skórą, błyszczącymi włosami oraz smukłą sylwetką.

Na czym polegają kuracje oczyszczające syropem Neera?

Na ograniczeniu spożywanego pokarmu i zastąpieniu tradycyjnego pożywienia syropem Neera. Dieta ta występuje w różnych wariantach. Możesz skorzystać z kuracji:

  • raz w tygodniu – kiedy w wybrany dzień raz w tygodniu będziesz pić tylko i wyłącznie syrop Neera. Dieta powinna być stosowana co najmniej 6 tygodni.
  • 1-3 dniowe posty regularnie stosowane, pomogą Ci odciążyć układ pokarmowy, usunąć toksyny i zadbać o sylwetkę
  • 5 -7 dniowe posty, wpłyną na wewnątrzkomórkowe oczyszczenie organizmu z toksyn
  • 10 dniowa kuracja postna zapewnia znaczący spadek wagi, przez 10 dni gruntownie oczyścisz swój organizm, poczujesz lekkość, przypływ energii
  • wersja hiszpańska – czyli stosowanie napoju Neera zamiast jednego posiłku dziennie (najlepiej śniadania lub kolacji) z ograniczeniem spożywania takich produktów jak słodycze, nabiał, produkty z białej mąki, kawy, alkoholu, czerwonego mięsa. Wersja hiszpańska pozwala na systematyczne, powolne oczyszczanie organizmu, przy jednoczesnym spożywaniu pokarmów stałych.
  • program mistrzowski – kilkakrotne stosowanie kuracji 10 dniowej w roku.

Zalety stosowania syropu Neera – oczyszczenie i uzdrowienie

Dzięki zastąpieniu stałego pokarmu syropem Neera i świadomości przeprowadzanego procesu oczyszczania organizmu, zyskasz nie tylko smukłą figurę, ale i zadbasz o swoje zdrowie. Stosowanie delikatnych diet, bazujących na naturalnych składnikach odżywczych, a nie farmakoterapii, to idealny wybór dla osób podejmujących świadome działania profilaktyczne dla zdrowia. Kwestia podejścia psychicznego jest tu kluczowa i ma ogromne znaczenie dla przebiegu procesu detoksykacji. Pamiętaj jednak, że nie można nie dostarczać niezbędnych składników pokarmowych swojemu organizmowi. Podczas kuracji Neera należy spożywać wyznaczone produkty oraz pić dużo wody.

Partnerem artykułu jest: Apteka internetowa apteka-leki.pl
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.