Dziś każdy chce być szczupły i atrakcyjny. Przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania, ćwiczymy na siłowni lub uprawiamy jogging, a wszystko po to, by dobrze czuć się we własnym ciele, a także by być postrzeganym jako osoba atrakcyjna i pełna wigoru. Dbałość o sylwetkę to nie tylko troska o swój dobry wizerunek, ale także przysłużenie się swojemu zdrowiu. Zdarza się jednak, że brakuje nam czasu na intensywny trening albo budowa naszego ciała lub mankamenty skóry sprawiają, że uzyskany efekt nie zadowala nas w pełni. Wtedy z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna.

Wyszczuplanie – to tylko tak groźnie brzmi

modelowanie sylwetki za pomocą zabiegówSłysząc o wyszczuplaniu w gabinecie medycyny estetycznej, większość osób od razu wyobraża sobie odsysanie tłuszczu, sztab lekarzy, poważny zabieg i długą rekonwalescencję po zabiegu. W rzeczywistości wyszczuplanie może przyjąć wiele zróżnicowanych form: http://skinclinic.pl/category/zabiegi-na-cialo/wyszczuplanie/, wśród których znajdziemy nie tylko metody radykalne, ale i zabiegi zupełnie nieinwazyjne. Tylko od nas zależy, jaki sposób na modelowanie sylwetki wybierzemy!

Nowoczesna liposukcja, czyli rzeźbienie w tłuszczu

Gdy mówimy o zabiegach wyszczuplających, wiele osób będzie mieć skojarzenie z liposukcją. Zabieg ten przez wiele osób postrzegany jest jako niebezpieczny ze względu na to, że podczas jego wykonywania niszczona jest nie tylko tkanka tłuszczowa, ale i sąsiadujące z nią tkanki, a okres rekonwalescencji jest stosunkowo długi. Może kiedyś tak było, dziś jednak wyszczuplanie tą metodą jest o wiele bardziej bezpieczne, komfortowe i daje lepsze efekty. Liposukcja ultradźwiękowa to innowacyjny sposób, który pozwala nie tylko odessać nadmiar tkanki tłuszczowej, ale i rzeźbić w tej tkance, co umożliwia uzyskanie optymalnych efektów. Energia ultradźwiękowa powoduje upłynnienie tkanki tłuszczowej, którą łatwiej się odsysa, ale jej nie niszczy. Rekonwalescencja przebiega szybko – jeśli zabieg jest wykonywany na niewielkiej powierzchni ciała, do codziennej aktywności można powrócić już po kilku dniach.

Gdy w jednym miejscu tłuszczu jest za dużo, a w drugim za mało

Bardzo często zdarza nam się mówić, że nadmiar tłuszczu z bioder czy ud powinien się znaleźć w biuście. Dziś jest to całkiem realne marzenie! Nowoczesne wyszczuplanie to między innymi reimplantacja tłuszczu, która polega właśnie na przeszczepieniu naszej tkanki tłuszczowej z jednego miejsca w inne. Taki zabieg umożliwia korekcję kształtu i wielkości piersi bez konieczności wprowadzania do organizmu substancji obcego pochodzenia, a przy okazji pozwala na jednoczesne wyszczuplenie innej partii naszego ciała.

Co zrobić ze zwiotczałą skórą po wyszczuplaniu?

Dużym problemem osób, które się odchudzały, jest nadmiar skóry. Wiszące fałdy skóry na brzuchu czy ramionach nie wyglądają estetycznie i mogą odebrać radość nawet z najlepszych rezultatów wyszczuplania. Niestety, proces kurczenia się skóry jest trudny i długotrwały. Aby przyspieszyć powrót do pięknego wyglądu, można zdecydować się na jeden z zabiegów medycyny estetycznej. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się nici liftingujące, ponieważ zabieg jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne natychmiast. W efekcie otrzymujemy wyraźnie lepiej napiętą skórę. Pełen rezultat zabiegu widoczny jest po około 3 tygodniach i utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Chcesz uzyskać idealną sylwetkę bez wielu wyrzeczeń i morderczych treningów? Zajrzyj na stronę renomowanej warszawskiej kliniki SkinClinic i zapoznaj się z ofertą zabiegów wyszczuplających!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.